Voor een actuele levertijd neem contact met ons op via tel: 076 205 5130
Korte omschrijving detail
• Artikelnummer: V-32
• 500 - 3000 rpm
• Tot 32 tubes
• Robuust
• Continu of pulsing
• Stil
Direct antwoord!
Pluspunten
- 2 jaar garantie
- Klein
- Scherpe prijs
- Snel leverbaar
- Multi inzetbaar
Specificaties
- Instelbare snelheidsregeling: 500 tot 3000 rpm
- ‘Continue’ of ‘impulsieve’ werking
- Verwerkt tot 32 buizen in drie verschillende maten / combinaties
- Extra VP-1 platte kop voor het mengen van één buis wordt bij het apparaat geleverd
- Compact, robuust ontwerp en krachtige motor voor consistente prestaties en stille werking - past netjes en onopvallend in de werkruimte
- Rubberen zuignappen houden zich stevig vast aan het werkoppervlak en voorkomen dat het apparaat 'loopt' - ze absorberen ook trillingen en voorkomen dat het op de werkbank wordt overgedragen
- Zeer eenvoudig te bedienen - selecteer ‘continu’ of ‘aanraken 'en draai aan de knop om de snelheid aan te passen van 500 tpm tot 3000 tpm
- Het universele platform met 32 ??aansluitingen voor drie buisformaten (16 x 1,5 ml, 8 x 0,5 ml, 8 x 0,2 ml) en een tip voor het mengen van individuele buizen tot 15 ml bieden maximale flexibiliteit voor verschillende toepassingen.
- Bedrijfstemperatuurbereik: + 4 ° C tot 40 ° C
Opties:
- Platform universal optional for 6 x 10 ml tubes up to 15mm diameter
- Platform replacement 32 tube 16 x 1.5ml plus 8 x 0.5ml plus 8 x 0.2ml
- NEW - Platform for 6 x 0.2ml strips or 48 tubes of 0.2ml, E
Specificaties:
Typische toepassingen zijn onder meer het intensief roeren van bacterie- en gistcellen, extractie van metabolieten en enzymen uit cellen en celculturen, en verschillende DNA-operaties zoals deproteïnisatie van DNA / eiwitcomplexen en zuivering van laagmoleculaire DNA / RNA-fragmenten in PCR-diagnostiek.
Direct antwoord!
Productbeschrijving
De Grant bio V-32 is een veelzijdige multi-vortexmenger voor het krachtig hersuspenderen van cellen of chemische subs in buisjes tot 1,5 ml, met de mogelijkheid om individuele buisjes tot 15 ml te mengen.
- Afmetingen (hxdxb) 100 x 180 x 120 mm
- Omgevingstemperatuurbereik +4 tot 40ºC
- Baan ø 2
- Snelheid 500 tot 3000 rpm
- Capaciteit 16 x 1,5, 8 x 0,5 en 8 x 0,2 ml buis
- Maximale buisdiameter 15 mm
- Externe voeding Input AC 120-230V, 50 / 60Hz Output DC 12V
- Stroomverbruik 3,8 W (0,32 A)
- Ingangsspanning 12V dc
- Gewicht 1,5 kg
Full service incl. installatie:
✔ Plaatsen en uitpakken van het apparaat.
✔ Volledige inbedrijfstelling van het apparaat.
✔ Uitleg over de werking en instellingen van het apparaat.
✔ Afvoeren van alle gebruikte verpakkingsmaterialen.
✔ Mochten er kleine aanpassingen gedaan moeten worden aan bv. een werkblad dan is dat uiteraard mogelijk.
Gratis geleverd achter de eerste deur:
✔ Uw apparaat wordt bij u op locatie geleverd en geinstalleerd.
✔ Wij kunnen eventueel uw oude apparaat afvoeren.