
Voor een actuele levertijd neem contact met ons op via tel: 076 205 5130
Korte omschrijving detail
• Artikelnummer: FD260
• temperatuurbereik: Omgeving +5°C tot 300°C
• Convectie: Geforceerd
• Afm. in: mm: 650 x 515 x 780 mm BxDxH
• Afm. ext: 810 x 825 x 940 mm BxDxH
• Kamer volume: 259 liter
Direct antwoord!
Pluspunten
- Exclusief onderhoudspartner in Nederland
- 2 jaar garantie
- Snelle levering
- 30% lager energieverbruik
- Uitstekende warmte-isolatie bespaart bedrijfskosten
Specificaties
FD 260 Droogoven met geforceerde convectie Binder
- Inhoud: 259 liter
- Afmetingen behuizing (b x d x h): 810 x 825 x 940 mm
- Interne afmetingen (b x d x h): 650 x 515 x 780 mm
- Temperatuurbereik: 10 °C tot 300 °C
- Type convectie: Geforceerde convectie
- Opwarmtijd: 19 minuten (naar 150 °C)
- Netto gewicht: 85 kilogram
- Type besturing: Elektronisch
- Materiaal behuizing: Roestvrijstaal
- Materiaal interieur: Aluminium
- Materiaal deur: Roestvrijstaal
- Binnendeur van veiligheidsglas (ESG): Nee
- Deurscharniering: Rechts (standaard) of links
- Aantal draagroosters: 2 (standaard)
- Belastbaarheid per niveau: 40 kilogram
- Temperatuuralarm: Ja
- Gegevensregistratie: Ja
- Type uitlezing: USB
- Spanning / Aansluitwaarde: 230 Volt
- Energieverbruik: 410 Wh/h (bij 150 °C)
- Aanbevolen afstand tot de muur (zijkant): 100 mm
- Aanbevolen afstand tot de muur (achterkant): 160 mm
- Belangrijke eigenschappen:
- temperatuurbereik: kamertemperatuur plus 5 °C tot 300 °C
- APT.line™-voorverwarmingskamertechnologie
- circulatielucht
- Instelbare afvoerluchtklep
- controller met tijdfuncties
- 2 verchroomde legroosters
- temperatuursveiligheidsbegrenzer klasse 2 (DIN 12880) met optisch alarm
Direct antwoord!
Productbeschrijving
De Binder FD 260 droogoven met geforceerde convectie is ontworpen voor laboratoria waar snelle droging, thermische behandelingen en betrouwbare temperatuurstabiliteit van cruciaal belang zijn. Dankzij de krachtige ventilator en de horizontale luchtcirculatie wordt de temperatuur snel en homogeen verdeeld over de gehele ovenkamer – ideaal voor toepassingen waarbij herhaalbaarheid en efficiëntie vooropstaan.
Met een temperatuurbereik tot 300 °C, een nauwkeurige elektronische regeling via een gebruiksvriendelijke controller, en een duidelijke LCD-display waarop instelwaarden en actuele gegevens af te lezen zijn, biedt deze oven optimale controle over uw droogproces. Daarnaast maakt het programmeren van tijd- en temperatuurprofielen het mogelijk om complexe droogcycli volledig geautomatiseerd uit te voeren – een aanzienlijke besparing in arbeidstijd én een reductie van fouten.
De FD 260 is standaard voorzien van een klasse 2 temperatuurbeveiliging conform DIN 12880, waarmee oververhitting wordt voorkomen. Bij overschrijding van de ingestelde temperatuur activeert het systeem direct een veiligheidsalarm.
De ovenkamer is vervaardigd uit hoogwaardig geanodiseerd aluminium, wat zorgt voor uitstekende warmtegeleiding en eenvoudige reiniging. Het exterieur is afgewerkt met een lichtgrijze coating op roestvrijstaal voor extra duurzaamheid in veeleisende laboratoriumomgevingen. Standaard wordt de FD 260 geleverd met twee in hoogte verstelbare roosters, met de mogelijkheid tot uitbreiding. Dankzij de stapelbare behuizing en stabiele pootjes is de unit eenvoudig in een modulaire opstelling te integreren – ideaal voor laboratoria met beperkte ruimte.
Van Pel Laboratorium Apparatuur adviseert de Binder FD 260 aan laboratoria die behoefte hebben aan een compacte maar hoogwaardige droogoven, met bewezen betrouwbaarheid voor o.a. materiaaltesten, sterilisatie van instrumenten, of temperatuurstabiele opslag.
Full service incl. installatie:
✔ Plaatsen en uitpakken van het apparaat.
✔ Volledige inbedrijfstelling van het apparaat.
✔ Uitleg over de werking en instellingen van het apparaat.
✔ Afvoeren van alle gebruikte verpakkingsmaterialen.
✔ Mochten er kleine aanpassingen gedaan moeten worden aan bv. een werkblad dan is dat uiteraard mogelijk
Gratis geleverd achter de eerste deur:
✔ Uw apparaat wordt bij u op locatie geleverd en geinstalleerd.
✔ Wij kunnen eventueel uw oude apparaat afvoeren.